Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 26 dana: Thu Oct 19, 2023 5:25 am
Djevojka dana
Jeste li znali?
Vic dana
Izracunaj svoj BMI
Kursna lista
RADIO STANICE
Statistika
Registrovani članovi 5
Najnoviji član foruma drazen

Ukupan broj komentara naših članova je 82 in 82 subjects
Cool sa strane
Učitava se...

 

 Pričekajte me samo minut...

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 55
Poeni : 166
Join date : 2013-02-05

Pričekajte me samo minut... Empty
KomentarNaslov komentara: Pričekajte me samo minut...   Pričekajte me samo minut... EmptyTue Feb 05, 2013 11:45 pm

Amerikanka uzela da testira automobil, odvezla se do banke i opljačkala je.
Pričekajte me samo minut... V276978p0
Gejl Kesl iz Manteke u Kaliforniji sastala se sa muškarcem koji je dao oglas da prodaje "krajslera" iz 1987, i nakon što je pregledala vozilo, zajedno su pošli na test-vožnju.

Tokom puta, rekla mu je da bi trebalo da svrate do obližnje banke, kako bi podigla novac i isplatila mu 2.200 dolara za automobil.

Parkirala je, izašla i otišla do banke. Vlasnik je čekao oko deset minuta, a zatim je užurbana Gejl ponovo ušla u vozilo, i odvezla ih do svog stana.

Dok su sipali piće da nazdrave uspešnoj kupoprodaji, na vrata su zazvonili policajci. Ispostavilo se da je Gejl, umesto da "trkne" do bankomata, ušla u banku i dala radnici na šalteru poruku "Ovo je pljačka, ne želim nikoga da povredim, dajte mi sav novac iz kase".

Ona je uhapšena, a vlasnik "krajslera", čije ime nije objavljeno, policiji je rekao da nije imao pojma o tome šta je Keslova uradila i pušten je.

(MONDO, ilustracija Guliver/Getty images/Thinkstock)
Na vrh Go down
https://extra.bosnianforum.com
 
Pričekajte me samo minut...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nije on kriv, samo (ništa) ne razume

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: ZABAVA :: LUDI SVJET-
Idi na: