Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 26 dana: Thu Oct 19, 2023 5:25 am
Djevojka dana
Jeste li znali?
Vic dana
Izracunaj svoj BMI
Kursna lista
RADIO STANICE
Statistika
Registrovani članovi 5
Najnoviji član foruma drazen

Ukupan broj komentara naših članova je 82 in 82 subjects
Cool sa strane
Učitava se...

 

 Sise ko lubenice - kratka prica

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 55
Poeni : 166
Join date : 2013-02-05

Sise ko lubenice - kratka prica Empty
KomentarNaslov komentara: Sise ko lubenice - kratka prica   Sise ko lubenice - kratka prica EmptyWed Feb 06, 2013 1:28 am

Sise ko lubenice - kratka prica Large

Seks sa zavodnicom

To je bilo 7. 7. 2004. Ja i moja cura S. H.

smo išli mojoj kući. Sjećam se ona je na sebi imala minić i bretela joj kakve je samo noge imala a isada također ima. A sise je imala kao dvije lubenice. U mene kurac se digao joj kad se samo sjetim.

Stigli smo kod mene kući. Nikoga nije bilo u kući. Tada smo otišli u moju sobu i onako legli umorni. Ja sam gledao u njene sise kao dvije zrele lubenice.

Ona je gledala u mene svojim lijepim nježnim očima. Pitala me je šta bi sad radio a jasm odgovorio ja bitebe i stao sam a ona je rekla hajde završi rečenicu a ja sam bio iskren i rekao sam ja bi tebe jebao. A ona je samo nasmijala i kleknula ispred mog kurca. Snažno je ga zgrabila onako kroz pantalone a ja sam bio sav napaljen.

Skinuo sam pantalone i kurac je izletio ispred njenih usta. Ona ga je nježno uzela i pošela drkati a meni je sve to bilo ugodno. Onda ga je polako uvlačila u usta a drkotina je izlazila i svršila je. Onda je skinula mincu i tangice.

I vidio sam njenu obrijanu pičku i rekla je hajde šta gledaš. Ja sam prvo pošeo nježno jezikom lizati i lizati tako jedno oko 10 minuta onda sam počeo stavljati svoj kurac u njeno pičku. Ona je uzvikivala ahhhhhh, uuuuuuuuuuh, i jecala je. Onda je skinula bretele i grudnjake i ispred mene su izletjele dvije ogromne sise koje do tada nisam vidio.

Ja sam počeo jezik polako vući po bradavici polako i nastavio sam cijelo sisom. Onda sam je snažno počeo jebavat a ona je jaukalavrištala, jecala a i govorila je kako joj je ugodno. Razvalio sam joj pizdu. Obukli smo se i odvezao sam je kući i ona je rekla da svaki dan želi da je jebem ja sam rekao naravno da može i otada pa sve do danas je jebem.

To mi je bio najbolji seks u životu a i njoj je. Ali sise i pička su joj najbolji dijelovi tijela. .
Na vrh Go down
https://extra.bosnianforum.com
 
Sise ko lubenice - kratka prica
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: EROTSKE PRICE-
Idi na: