Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 26 dana: Thu Oct 19, 2023 5:25 am
Djevojka dana
Jeste li znali?
Vic dana
Izracunaj svoj BMI
Kursna lista
RADIO STANICE
Statistika
Registrovani članovi 5
Najnoviji član foruma drazen

Ukupan broj komentara naših članova je 82 in 82 subjects
Cool sa strane
Učitava se...

 

 Da li biste učinili ovo zbog ljubavi

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 55
Poeni : 166
Join date : 2013-02-05

Da li biste učinili ovo zbog ljubavi Empty
KomentarNaslov komentara: Da li biste učinili ovo zbog ljubavi   Da li biste učinili ovo zbog ljubavi EmptyTue Feb 05, 2013 11:29 pm

Ljubav nas ponekad podstakne da uradimo stvari koje inače ne bismo radili. Muškarci troše novac na kupovinu skupocjenog nakita kako bi svojim ljepšim polovinama pokazali koliko ih vole i izvode razne podvige kako bi ih impresionirali. Ali ovaj par je učinio nešto neuobičajeno.
Da li biste učinili ovo zbog ljubavi B_130205081
Rouslan Toumaniantz istetovirao je svoje ime slovima veličine 12 centimetara na licu svoje djevojke. To je učino za manje od 24 sata nakon što su se upoznali.

Djevojka Lesya je oduševljena ovim darom.

"To je simbol vječne odanosti. Voljela bih da mi istetovira svaki dio tijela", rekla je ona.

Tatoo umjetnika upoznala je putem interneta, a dozvolila je da joj lice istetovira na dan kada su se upoznali. Njih dvoje će se vjenčati u Moskvi.

"Mislim da nisam učinio ništa pogrešno. Ja sam zaljubljen. Mi smo zaljubljeni", rekao je Rouslan.
Na vrh Go down
https://extra.bosnianforum.com
 
Da li biste učinili ovo zbog ljubavi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: ZABAVA :: ZANIMLJIVOSTI-
Idi na: